Zbrodnia w Uliczce Kryminału w Olsztynie

Zbrodnia w Uliczce Kryminału w Olsztynie

Na ul. Rodziewiczówny w Olsztynie przemianowanej czasowo przez MOK w Olsztynie na Uliczkę Kryminału znaleziono ciało 35-letniej kobiety. Wszelkie poszlaki wskazują, że motywem zbrodni był rabunek. Na miejscu pracował technik kryminalistyki oraz rysownik sporządzający portret pamięciowy osoby podejrzanej o dokonanie zbrodni.

Kilkadziesiąt osób zgromadzonych w niedzielne popołudnie (28.07.2019) w Uliczce Kryminału na olszyńskim Starym Mieście miało okazję czynnie uczestniczyć w pracy policjantów zajmujących się zabezpieczaniem śladów na miejscu zbrodni.

W zaaranżowanej przez policjantów KWP w Olsztynie mrocznej scenerii dorośli, młodzież i dzieci wspólnie z technikiem kryminalistyki na co dzień pracującym w KMP w Olsztynie i funkcjonariuszem Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Olsztynie rozwiązywali tajemnicę zagadkowej śmierci młodej kobiety.

Wszyscy uczestnicy tego wydarzenia mogli zaangażować się w śledztwo – zadawać pytania, sugerować, w jakim kierunku powinno się rozwijać, zabezpieczać ślady na miejscu zdarzenia, rysować portret pamięciowy domniemanego sprawy.

Ciężkiej pracy – dla chwili wytchnienia – towarzyszyły ciekawostki dotyczące zadań wykonywanych przez policjantów, nauki w służbie policji oraz konkursy dla najmłodszych.

Zagadka zbrodni została rozwiązana, a wszyscy uczestnicy zabawy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

Previous wypadki na drogach regionu. Sześć osób zginęło
Next Xiaomi Pocophone F1 - najważniejsze informacje

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POSZUKIWANY 34-LATEK MIAŁ PRZY SOBIE NARKOTYKI

Policjanci piskiej prewencji zauważyli siedzącego na ławce przed blokiem mężczyznę. Wyglądem przypominał poszukiwanego 34-latka. Na widok funkcjonariuszy próbował się oddalić, ale nieskutecznie. Okazało się bowiem, że był poszukiwany do odbycia

Wiadomości 0 Comments

Do czego służą klucze pneumatyczne?

W każdym warsztacie niezbędne są różnego rodzaju klucze. W tych profesjonalnych na wyposażeniu muszą znaleźć się klucze pneumatyczne. Dzięki nim mechanicy mogą bez problemów i bez konieczności używania dużej siły,

Wiadomości 0 Comments

Niebezpieczny wypadek na jeziorze Ukiel. Zderzyły się dwa skutery wodne

Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem dwóch skuterów wodnych doszło na jeziorze Ukiel w sobotnie południe. Według wstępnych ustaleń, kierowca jednego ze skuterów nie ustąpił pierwszeństwa drugiemu skuterowi, który znajdował się

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź