Zbrodnia w Uliczce Kryminału w Olsztynie

Zbrodnia w Uliczce Kryminału w Olsztynie

Na ul. Rodziewiczówny w Olsztynie przemianowanej czasowo przez MOK w Olsztynie na Uliczkę Kryminału znaleziono ciało 35-letniej kobiety. Wszelkie poszlaki wskazują, że motywem zbrodni był rabunek. Na miejscu pracował technik kryminalistyki oraz rysownik sporządzający portret pamięciowy osoby podejrzanej o dokonanie zbrodni.

Kilkadziesiąt osób zgromadzonych w niedzielne popołudnie (28.07.2019) w Uliczce Kryminału na olszyńskim Starym Mieście miało okazję czynnie uczestniczyć w pracy policjantów zajmujących się zabezpieczaniem śladów na miejscu zbrodni.

W zaaranżowanej przez policjantów KWP w Olsztynie mrocznej scenerii dorośli, młodzież i dzieci wspólnie z technikiem kryminalistyki na co dzień pracującym w KMP w Olsztynie i funkcjonariuszem Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Olsztynie rozwiązywali tajemnicę zagadkowej śmierci młodej kobiety.

Wszyscy uczestnicy tego wydarzenia mogli zaangażować się w śledztwo – zadawać pytania, sugerować, w jakim kierunku powinno się rozwijać, zabezpieczać ślady na miejscu zdarzenia, rysować portret pamięciowy domniemanego sprawy.

Ciężkiej pracy – dla chwili wytchnienia – towarzyszyły ciekawostki dotyczące zadań wykonywanych przez policjantów, nauki w służbie policji oraz konkursy dla najmłodszych.

Zagadka zbrodni została rozwiązana, a wszyscy uczestnicy zabawy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

Previous wypadki na drogach regionu. Sześć osób zginęło
Next Xiaomi Pocophone F1 - najważniejsze informacje

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Historia konopii indyjskiej

Konopie indyjskie od dawna wzbudzają ogromne emocje. Wszystko dlatego, że to właśnie z nich wytwarza się marihuanę, czyli najbardziej popularny narkotyk na świecie. To po popularnego skręta sięgają młodzi ludzie,

Wiadomości 0 Comments

JESTEŚMY PO TO, ABY POMAGAĆ – POLICJANCI GOTOWI DO NAJWIĘKSZEJ IMPREZY W REGIONIE

Po raz kolejny na szutrowych drogach naszego regionu odbędzie się wielkie święto fanów motoryzacji – Orlen 74 Rajd Polski. To najbardziej prestiżowe wydarzenie w sportach motorowych w naszym kraju co

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU WYPADKU DROGOWEGO

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w niedzielę rano na drodze krajowej nr 16 w pobliżu miejscowości Zawady Małe. Kierująca fordem nie dostosowując prędkości jazdy do panujących warunków na drodze doprowadziła do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!