ZAGINĘŁA 17-LETNIA MICHALINA MIELNIK

ZAGINĘŁA 17-LETNIA MICHALINA MIELNIK

Policjanci poszukują 17-letniej Michaliny Mielnik, która 8 listopada br. wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

17-latka wyszła z domu w Lidzbarku Warmińskim 8 listopada br. w godzinach przedpołudniowych. W chwili zaginięcia ubrana była w bluzę z kapturem koloru czarnego, spodnie jeansowe granatowe z różami na lampasach, czarne adidasy i torebkę na ramię koloru czarnego.

Zaginiona ma około 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne włosy z szarymi pasemkami, ma w nosie kolczyk

Osoby, które widziały Michalinę lub znają jej miejsce pobytu, proszone są o kontakt telefoniczny z oficerem dyżurnym policji pod nr tel.: 997, 112 lub 89 767 72 00 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

Previous PO KŁÓTNI Z ŻONĄ CHCIAŁ SIĘ GDZIEŚ PRZESPAĆ – WŁAMAŁ SIĘ DO FOODTRACKA
Next Samochody wypożyczane do zadań specjalnych

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI I BANKOWCY O BEZPIECZEŃSTWIE SENIORÓW

Policjanci z Gołdapi zaprosili na spotkanie do swojej komendy przedstawicieli banków i agencji bankowych. Wspólnie z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji z Olsztyna rozmawiali z nimi o metodach i sposobach

Wiadomości 0 Comments

Zabezpieczonych blisko 300 krzaków konopi, 12 kg suszu, zatrzymanych 6 osób

Nowomiejscy policjanci przeprowadzili na terenie miasta kontrolę drogową, w trakcie której znaleźli u kierowcy i pasażera auta marihuanę. Zatrzymanie tych dwojga i zarzuty im przedstawione, to dopiero początek tej historii.

Wiadomości 0 Comments

JESTEŚMY PO TO, ABY POMAGAĆ – POLICJANCI GOTOWI DO NAJWIĘKSZEJ IMPREZY W REGIONIE

Po raz kolejny na szutrowych drogach naszego regionu odbędzie się wielkie święto fanów motoryzacji – Orlen 74 Rajd Polski. To najbardziej prestiżowe wydarzenie w sportach motorowych w naszym kraju co

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź