ZABEZPIECZYLI NARKOTYKI I ZATRZYMALI ŁĄCZNIE 5 OSÓB PODEJRZEWANYCH O POSIADANIE ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH

ZABEZPIECZYLI NARKOTYKI I ZATRZYMALI ŁĄCZNIE 5 OSÓB PODEJRZEWANYCH O POSIADANIE ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH

Do policyjnego aresztu trafiło 5 mężczyzn podejrzewanych o posiadanie narkotyków. 4 z nich zatrzymali policjanci Oddziału Prewencji KWP w Olsztynie podczas interwencji związanej z zakłóceniem ciszy nocnej. Ostatni „wpadł” w ręce olsztyńskich wywiadowców podczas kontroli drogowej.

W miniony poniedziałek kilka minut przed godz. 24:00 policjanci z Oddziału Prewencji KWP w Olsztynie dostali zgłoszenie o zakłóceniu ciszy nocnej w jednym z bloków na olsztyńskim Śródmieściu. W mieszkaniu zastali 4 młodych mężczyzn. Podczas rozmowy z nimi funkcjonariusze wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. Na stole w kuchni zauważyli sprzęt wykorzystywany do jej palenia, a obok niego pudełko z suszem roślinnym.
Sprawcy interwencji przyznali, że marihuana należy do nich. Policjanci wezwali na miejscu grupę dochodzeniowo- śledczą. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 60 gramów tej substancji.
Mężczyźni w wieku od 23 do 26 lat zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Dziś usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Dziś w nocy (21.06) olsztyńscy wywiadowcy podczas patrolowania ulicy Jagiellońskiej zauważyli mazdę, której styl jazdy wydał im się podejrzany. Ponadto, pasażerowie pojazdu w sposób widoczny spożywali alkohol. Podejrzewając, że kierowca również może znajdować się pod jego działaniem postanowili zatrzymać auto do kontroli. Za kierownicą siedział 25- letni mieszkaniec gminy Dywity. Badanie wykazało, że był trzeźwy. Mężczyzna jednak zachowywał się nerwowo i próbował ukryć coś pod siedzeniem. Funkcjonariusze podejrzewali, że w samochodzie mogą znajdować się substancje zabronione. W wyniku przeszukania znaleźli opakowanie po papierosach w którym schowane były zawiniątka w bialym proszkiem. Badanie wykazało, że jest to amfetamina.
25- latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Prawdopodobnie dziś uslyszy zarzuty posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Previous WAKACJE Z POLICJANTAMI W RAMACH PROJEKTU AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA
Next POLICJANCI ZATRZYMALI 20-LETNIEGO SPRZEDAWCĘ DOPALACZY

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

PRZYSTAWIŁ ŻONIE BROŃ DO GŁOWY I GROZIŁ ŚMIERCIĄ

Do policyjnej celi trafił 58- latek, który od 10 lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Kobieta postanowiła zwrócić się o pomoc do policjantów gdy podczas awantury mąż

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

UKRADLI SAMOCHÓD I ŻĄDALI PIENIĘDZY ZA JEGO ZWROT. USŁYSZELI ZARZUTY

Olsztyńscy kryminalni podczas zasadzki zatrzymali osoby, które były odpowiedzialne za kradzież pojazdu, a następnie próbę wyłudzenia pieniędzy za jego zwrot. Odzyskali również wartego 35 000 zł mercedesa. Zarzuty usłyszała 26-

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZATRZYMALI 30-LETNIEGO MĘŻCZYZNĘ POSZUKIWANEGO LISTEM GOŃCZYM ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA

Ełccy kryminalni zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu ełckiego, który poszukiwany był listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został skazany przez sąd w 2007 roku za usiłowanie zabójstwa oraz liczne

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź