Wypadek z udziałem autokaru

Wypadek z udziałem autokaru

28 osób trafiło do szpitali po tym, jak na DK 53 w okolicy Klewek doszło do wypadku z udziałem dwóch osobówek i autokaru. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia był nieprawidłowo wykonany manewr wyprzedzania, którego w miejscu niedozwolonym podjął się 32-letni kierowca osobówki. Kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi, a policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie jego okoliczności.

W czwartek (29.08.2019) przed godz. 13:00 na drodze krajowej 53 za miejscowością Klewki w kierunku Szczytna doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. Zderzyły się tam: osobowa mazda, land rover z przyczepą i autokar przewożący 41 pielgrzymów. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że sprawcą wypadku był 32-letni kierujący osobową mazdą, który jadąc w kierunku Szczytna, w miejscu niedozwolonym i przed zakrętem w prawo, rozpoczął manewr wyprzedzania land rovera z przyczepą. Na skutek nieprzemyślanej decyzji 32-latek doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka autokarem. Kierowcy wyprzedzanego land rovera oraz autobusu w celu zminimalizowania skutków zdarzenia zjechali na pobocze drogi, po czym oba pojazdy wpadły do przydrożnego rowu, gdzie przewróciły się na bok. Samochód sprawcy wypadku zatrzymał się kilkaset metrów dalej.

Previous Zatrzymany 67-latek podejrzany o rozpowszechnianie pornografii dziecięcej
Next Ostatni weekend wakacji - niestety nie obyło się bez tragicznych zdarzeń

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

SPOTKANIE POLICJANTÓW Z KLASĄ MUNDUROWĄ NA ZIMOWYM OBOZIE

W ramach zorganizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Węgorzewie zimowego obozu, policjanci uczyli młodzież musztry, techniki kajdankowania oraz chwytów obezwładniających. Wizyta mundurowych była również okazją do przybliżenia codziennej pracy policjantów

Wiadomości 0 Comments

Nietrzeźwy kierowca bez uprawnień uderzył w zaparkowane auto próbując wyjechać z parkingu

Każdy sposób – czy to zgłoszenie telefoniczne, czy ujęcie obywatelskie – jest dobry, by powstrzymać przed podróżą kierowcę po spożyciu alkoholu. Wczoraj dzięki informacji od świadków, funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę.

Wiadomości 0 Comments

Jakimi zasadami kierować się wybierając meble biurowe?

Urządzając biuro należy dziś liczyć się z tym, że staje się przed naprawdę trudnym zadaniem. Nie ma tu miejsca na najmniejsze choćby niedociągnięcia, a każda nietrafiona decyzja może mieć wpływ

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź