POD WPŁYWEM ALKOHOLU I BEZ UPRAWNIEŃ KIEROWAŁ MOTOCYKLEM. 16-LATEK ODPOWIE PRZED SĄDEM

POD WPŁYWEM ALKOHOLU I BEZ UPRAWNIEŃ KIEROWAŁ MOTOCYKLEM. 16-LATEK ODPOWIE PRZED SĄDEM

Dzielnicowi z Biskupca interweniowali wobec 16-latka, który kierował motocyklem bez wymaganych uprawnień. Został zatrzymany do kontroli drogowej w miejscowości Gaj. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że nastolatek był w stanie po użyciu alkoholu. Jego sprawą zajmie się teraz sąd.

W środę około godz. 18:20 w miejscowości Gaj na terenie gm. Bisukpiec (pow. nowomiejski) dzielnicowi z Biskupca zatrzymali do kontroli motocyklistę. W trakcie kontroli okazało się, że motocyklem kierował 16-letni mieszkaniec tej gminy, który nie posiada uprawnień do kierowania tym pojazdem. Jakby tego było mało, przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że nastolatek miał w organizmie blisko pół promila alkoholu. Interwencja policjantów przerwała jego beztroską jazdę. Motocykl został przekazany trzeźwej osobie dorosłej wskazanej przez nastolatka, natomiast jego sprawą wkrótce zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich. W toku prowadzonego postępowania wyjaśniane będzie m.in. to w jaki sposób nastolatek uzyskał dostęp do pojazdu, a wcześniej do alkoholu.

Previous ORZYSCY KRYMINALNI ZABEZPIECZYLI PLANTACJĘ MARIHUANY
Next Szybka Ścieżka szansą dla kolejnych innowatorów z regionu. Rusza nowy nabór do konkursu NCBR

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W OLSZTYNIE POGRATULOWAŁ LAUREATOM HARDMANA

W piętek, 18 sierpnia, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Olsztynie odbyło się spotkanie laureatów policyjnego maratonu Hardman z Komendantem Wojewódzkim Policji w Olsztynie insp. Tomaszem Klimkiem. W piątek, 18.08.2017 r. Komendant Wojewódzki

Wiadomości 0 Comments

ZAGINĘŁA JOLANTA GAWIN

Policjanci poszukują zaginionej 55-letniej Jolanty Gawin. Kobieta wyszła z domu (Kazimierzowo, gm. Elbląg), 18 lutego br., w późnych godzinach nocnych. W chwili zaginięcia ubrana była w bluza dresowa (polar zielony),

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI SPOTKALI SIĘ Z SENIORAMI

Jak żyć bezpiecznie i nie stać się ofiarą przestępstwa – to jeden z tematów poruszony przez przedstawicielkę olsztyńskiej Policji podczas spotkań z seniorami. Kolejne działania w ramach Programu „Bezpieczny Senior”

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź