POD WPŁYWEM ALKOHOLU I BEZ UPRAWNIEŃ KIEROWAŁ MOTOCYKLEM. 16-LATEK ODPOWIE PRZED SĄDEM

POD WPŁYWEM ALKOHOLU I BEZ UPRAWNIEŃ KIEROWAŁ MOTOCYKLEM. 16-LATEK ODPOWIE PRZED SĄDEM

Dzielnicowi z Biskupca interweniowali wobec 16-latka, który kierował motocyklem bez wymaganych uprawnień. Został zatrzymany do kontroli drogowej w miejscowości Gaj. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że nastolatek był w stanie po użyciu alkoholu. Jego sprawą zajmie się teraz sąd.

W środę około godz. 18:20 w miejscowości Gaj na terenie gm. Bisukpiec (pow. nowomiejski) dzielnicowi z Biskupca zatrzymali do kontroli motocyklistę. W trakcie kontroli okazało się, że motocyklem kierował 16-letni mieszkaniec tej gminy, który nie posiada uprawnień do kierowania tym pojazdem. Jakby tego było mało, przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że nastolatek miał w organizmie blisko pół promila alkoholu. Interwencja policjantów przerwała jego beztroską jazdę. Motocykl został przekazany trzeźwej osobie dorosłej wskazanej przez nastolatka, natomiast jego sprawą wkrótce zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich. W toku prowadzonego postępowania wyjaśniane będzie m.in. to w jaki sposób nastolatek uzyskał dostęp do pojazdu, a wcześniej do alkoholu.

Previous ORZYSCY KRYMINALNI ZABEZPIECZYLI PLANTACJĘ MARIHUANY
Next Szybka Ścieżka szansą dla kolejnych innowatorów z regionu. Rusza nowy nabór do konkursu NCBR

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

NOWE POROZUMIENIE W SPRAWIE KLAS MUNDUROWYCH

Komendant Miejski Policji w Olsztynie, mł. insp. Piotr Zabuski i Dyrektor Zespołu Szkół w Biskupcu, Krzysztof Janczara zawarli porozumienie na nowy rok szkolny w sprawie współpracy w realizacji programu nauczania w

Wiadomości 0 Comments

Trudne warunki drogowe. Kierowcy, noga z gazu

Pomimo panującej zimy zdążyliśmy już przyzwyczaić się do suchej i czarnej nawierzchni naszych dróg. Dzisiejszy poranek zafundował kierowcom powrót zimy. Nie każdy kierowca poradził sobie z śliskimi i zaśnieżonymi drogami.

Wiadomości 0 Comments

WAKACJE Z POLICJANTAMI W RAMACH PROJEKTU AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA

W związku ze zbliżającymi się wakacjami kino Helios w Olsztynie zorganizowało dwa seanse filmowe w ramach projektu „Akademia Bezpieczeństwa”. Przed projekcją każdego filmu przedstawiciele olsztyńskiego Wydziału Prewencji i Wojewódzkiej Stacji

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź