UTONĄŁ 54-LATEK. POLICJANCI POD NADZOREM PROKURATORA WYJAŚNIAJĄ OKOLICZNOŚCI ZDARZENIA

UTONĄŁ 54-LATEK. POLICJANCI POD NADZOREM PROKURATORA WYJAŚNIAJĄ OKOLICZNOŚCI ZDARZENIA

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci 54-letniego mężczyzny z Piastowa. Dryfujące w Jeziorze Roś ciało zauważyła spacerująca brzegiem kobieta, która powiadomiła służby ratunkowe.

We wtorek (17 września br.) około godziny 15.00 kobieta spacerująca brzegiem Jeziora Roś zauważyła dryfujące ciało mężczyzny. Natychmiast o odkryciu powiadomiła służby ratunkowe.

Pomimo podjętej reanimacji nie udało się go uratować. Policjanci ustalili, że jest to 54-letni mieszkaniec Piastowa. Mężczyzna od kilku dni wypoczywał w jednym z ośrodków wczasowych. Ze wstępnych informacji wynika, że wypożyczył łódkę i wypłynął sam na Jezioro Roś łowić ryby. Z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn wypadł z łódki do wody.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Previous KRYMINALNI ZABEZPIECZYLI PONAD 700 GRAMÓW ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH
Next ZAGINIONY MĘŻCZYZNA USŁYSZAŁ ZARZUT PRZYWŁASZCZENIA PIENIĘDZY

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Dwóch mężczyzn odpowie za kradzież deskorolki i dmuchanej lalki

Jaki plan mieli dwaj mężczyźni, którzy zabrali ze sklepowej półki deskorolkę i dmuchaną lalkę, to wiedzą chyba tylko oni. Obaj zostali zauważeni i zatrzymani przez policyjny patrol kilkaset metrów od

Wiadomości 0 Comments

Policjant po służbie potrącony przez nietrzeźwą kierującą

„… strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia” – te słowa z policyjnej roty ślubowania niestety czasami znajdują potwierdzenie w codziennej służbie. Na trasie pomiędzy Działdowem a

Wiadomości 0 Comments

JADĄC NA KURS ZATRZYMAŁ NIETRZEŹWEGO KIEROWCĘ

Policjant z braniewskiej prewencji jadący na kurs z zakresu zatrzymywanie niebezpiecznych przestępców zatrzymał w Elblągu nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna podczas podjętej interwencji był agresywny, dlatego funkcjonariusz użył wobec niego chwytów obezwładniających.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź