UTONĄŁ 54-LATEK. POLICJANCI POD NADZOREM PROKURATORA WYJAŚNIAJĄ OKOLICZNOŚCI ZDARZENIA

UTONĄŁ 54-LATEK. POLICJANCI POD NADZOREM PROKURATORA WYJAŚNIAJĄ OKOLICZNOŚCI ZDARZENIA

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci 54-letniego mężczyzny z Piastowa. Dryfujące w Jeziorze Roś ciało zauważyła spacerująca brzegiem kobieta, która powiadomiła służby ratunkowe.

We wtorek (17 września br.) około godziny 15.00 kobieta spacerująca brzegiem Jeziora Roś zauważyła dryfujące ciało mężczyzny. Natychmiast o odkryciu powiadomiła służby ratunkowe.

Pomimo podjętej reanimacji nie udało się go uratować. Policjanci ustalili, że jest to 54-letni mieszkaniec Piastowa. Mężczyzna od kilku dni wypoczywał w jednym z ośrodków wczasowych. Ze wstępnych informacji wynika, że wypożyczył łódkę i wypłynął sam na Jezioro Roś łowić ryby. Z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn wypadł z łódki do wody.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Previous KRYMINALNI ZABEZPIECZYLI PONAD 700 GRAMÓW ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH
Next ZAGINIONY MĘŻCZYZNA USŁYSZAŁ ZARZUT PRZYWŁASZCZENIA PIENIĘDZY

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

MASZ PRAWO DO SKUTECZNEJ OCHRONY

Masz prawo do skutecznej ochrony przyrody, pod taką nazwą odbyła się konferencja z inicjatywy Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Olsztynie. Przedsięwzięcie to było skierowane i dedykowane policjantom z garnizonu warmińsko-mazurskiego.

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymany 67-latek podejrzany o rozpowszechnianie pornografii dziecięcej

Policjanci zajmujący się walką z cyberprzestępczością poświęcają wiele energii na to, by efektywnie wykrywać sprawców przestępstw popełnionych przy użyciu nowoczesnych technologii teleinformatycznych. Ich zaangażowanie i wymagająca specjalistycznej wiedzy praca jest

Wiadomości 0 Comments

„ZADBAJ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO, NIE CHCEMY BYŚ ZNIKNĄŁ”

Bezpieczeństwo seniorów to temat przewodni debaty społecznej zorganizowanej przez Komendę Miejską Policji w Olsztynie i Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta we współpracy z Wydziałem Zarządzania Kryzysowego Starostwa

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź