Smartfony z Chin

Smartfony z Chin

Z pewnością każdy, kto chociaż trochę interesuje się rynkiem telekomunikacyjnych zauważył, że w ostatnich latach intensywnie rozwijają się chińskie firmy z tego sektora. Jeszcze nie tak dawno chociażby rosnące w siłę Xiaomi znane były tylko tym, którzy byli prawdziwymi pasjonatami telefonów komórkowych. Dzisiaj liczba użytkowników smartfonów marki Xiaomi na świecie nieustannie rośnie. Zobaczmy, jakie są popularne smartfony z Chin i dlaczego warto na nie stawiać bez najmniejszych obaw.

Rynek chiński rozwija się dzisiaj naprawdę intensywnie. Coraz ważniejsze miejsce na światowych rynkach zajmują firmy chińskie, które doskonale radzą sobie z takimi gigantami, jak Samsung oraz Apple. Smartfony z Chin charakteryzują się przede wszystkim doskonałą specyfikacją techniczną. Zalet mają jednak zdecydowanie więcej. Smartfony chińskich producentów to również naprawdę interesujące wzornictwo. Do tego dochodzi atrakcyjna cena, która przekonuje wiele osób do zakupu smartfonów takich marek, jak chociażby Xiaomi.

Jeszcze nie tak wcale dawno konsumenci obawiali się sięgać po telefony producentów chińskich. Jeśli mieli wybór, sięgali raczej po smartfony znanych od lat marek, które miały doskonałą opinię. Tymczasem dzisiaj trend ten drastycznie się zmienia. Popularność chińskich smartfonów nieustannie rośnie. Wiele osób zostało wręcz zmuszonych do tego, aby zweryfikować wyznawane przez siebie dotychczas poglądy. Na jakie chińskie smartfony warto w związku z tym zwrócić uwagę? Poniżej przedstawiamy kilka wybranych.

Xiaomi Redmi 5 Plus

Jest to telefon, który dopiero zaczyna zdobywać popularność na polskim rynku. Do jego cech charakterystycznych zalicza się smukłą obudowę, która wykonana została z metalu, a także naprawdę szybki procesor. W zależności od modelu telefon ma albo 3, albo 4 GB pamięci RAM.

Huawei Mate 10 Lite

To telefon, który zwraca uwagę użytkownika od pierwszej chwili. Jest to między innymi zasługa wąskich ramek, który znajdują się wokół ekranu. Sprawiają oni, że telefon prezentuje się niezwykle elegancko. Obudowa wykonana jest z metalu. Plusem telefonu jest funkcja dual – sim. Do tego dochodzą dwa aparaty fotograficzne. Całości dopełnia wbudowana pamięć 64 GB oraz 5GB pamięci RAM.

Huawei P20 Lite

To telefon, który zwraca uwagę smukłą, dobrze prezentującą się obudową i bezramkową konstrukcją. Ci, którzy podejmą decyzję o zakupie właśnie tego smartfona mogą korzystać z możliwości dual – sim. Plusem jest bez wątpienia podwójny aparat fotograficzny. Dużym plusem jest też pamięć RAM o pojemności 4 GB.

Xiaomi Mi Mix 2s

Tym, co wyróżnia ten telefon jest przede wszystkim podwójny aparat fotograficzny, a także naprawdę szybki procesor. Obudowa wykonana jest z ceramiki. Ramki znajdujące się wokół ekranu są naprawdę bardzo małe, co przekłada się na lepszy wygląd telefonu.

Huawei P20 Pro

To kolejny smartfon, który nie ma ramek. Tym, co z pewnością spodoba się użytkownikom są solidne głośniki stereo, a także potrójny aparat fotograficzny. Dzięki temu telefon ten ma naprawdę duże możliwości, co bardzo podoba się użytkownikom.

Previous W 73 aptekach przedstawili fałszywe recepty. Wpadli w ręce olsztyńskich policjantów
Next Historia konopii indyjskiej

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

wypadki na drogach regionu. Sześć osób zginęło

Niestety mimo wielu apeli policjantów o ostrożność i zdrowy rozsądek, mimo wielu sił i środków angażowanych przez policjantów, wciąż na naszych drogach dochodzi do tragicznych w skutkach zdarzeń. Większości z

Wiadomości 0 Comments

Zabezpieczonych blisko 300 krzaków konopi, 12 kg suszu, zatrzymanych 6 osób

Nowomiejscy policjanci przeprowadzili na terenie miasta kontrolę drogową, w trakcie której znaleźli u kierowcy i pasażera auta marihuanę. Zatrzymanie tych dwojga i zarzuty im przedstawione, to dopiero początek tej historii.

Wiadomości 0 Comments

Kampania „16 dni przeciw przemocy wobec kobiet”

Międzynarodowa kampania „16 Dni przeciw Przemocy wobec Kobiet” symbolizowana białą wstążką trwa od 25 listopada do 10 grudnia 2018 roku. Akcja ma na celu zwiększenie świadomości społeczeństwa w zakresie kwestii

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź