Smartfony z Chin

Smartfony z Chin

Z pewnością każdy, kto chociaż trochę interesuje się rynkiem telekomunikacyjnych zauważył, że w ostatnich latach intensywnie rozwijają się chińskie firmy z tego sektora. Jeszcze nie tak dawno chociażby rosnące w siłę Xiaomi znane były tylko tym, którzy byli prawdziwymi pasjonatami telefonów komórkowych. Dzisiaj liczba użytkowników smartfonów marki Xiaomi na świecie nieustannie rośnie. Zobaczmy, jakie są popularne smartfony z Chin i dlaczego warto na nie stawiać bez najmniejszych obaw.

Rynek chiński rozwija się dzisiaj naprawdę intensywnie. Coraz ważniejsze miejsce na światowych rynkach zajmują firmy chińskie, które doskonale radzą sobie z takimi gigantami, jak Samsung oraz Apple. Smartfony z Chin charakteryzują się przede wszystkim doskonałą specyfikacją techniczną. Zalet mają jednak zdecydowanie więcej. Smartfony chińskich producentów to również naprawdę interesujące wzornictwo. Do tego dochodzi atrakcyjna cena, która przekonuje wiele osób do zakupu smartfonów takich marek, jak chociażby Xiaomi.

Jeszcze nie tak wcale dawno konsumenci obawiali się sięgać po telefony producentów chińskich. Jeśli mieli wybór, sięgali raczej po smartfony znanych od lat marek, które miały doskonałą opinię. Tymczasem dzisiaj trend ten drastycznie się zmienia. Popularność chińskich smartfonów nieustannie rośnie. Wiele osób zostało wręcz zmuszonych do tego, aby zweryfikować wyznawane przez siebie dotychczas poglądy. Na jakie chińskie smartfony warto w związku z tym zwrócić uwagę? Poniżej przedstawiamy kilka wybranych.

Xiaomi Redmi 5 Plus

Jest to telefon, który dopiero zaczyna zdobywać popularność na polskim rynku. Do jego cech charakterystycznych zalicza się smukłą obudowę, która wykonana została z metalu, a także naprawdę szybki procesor. W zależności od modelu telefon ma albo 3, albo 4 GB pamięci RAM.

Huawei Mate 10 Lite

To telefon, który zwraca uwagę użytkownika od pierwszej chwili. Jest to między innymi zasługa wąskich ramek, który znajdują się wokół ekranu. Sprawiają oni, że telefon prezentuje się niezwykle elegancko. Obudowa wykonana jest z metalu. Plusem telefonu jest funkcja dual – sim. Do tego dochodzą dwa aparaty fotograficzne. Całości dopełnia wbudowana pamięć 64 GB oraz 5GB pamięci RAM.

Huawei P20 Lite

To telefon, który zwraca uwagę smukłą, dobrze prezentującą się obudową i bezramkową konstrukcją. Ci, którzy podejmą decyzję o zakupie właśnie tego smartfona mogą korzystać z możliwości dual – sim. Plusem jest bez wątpienia podwójny aparat fotograficzny. Dużym plusem jest też pamięć RAM o pojemności 4 GB.

Xiaomi Mi Mix 2s

Tym, co wyróżnia ten telefon jest przede wszystkim podwójny aparat fotograficzny, a także naprawdę szybki procesor. Obudowa wykonana jest z ceramiki. Ramki znajdujące się wokół ekranu są naprawdę bardzo małe, co przekłada się na lepszy wygląd telefonu.

Huawei P20 Pro

To kolejny smartfon, który nie ma ramek. Tym, co z pewnością spodoba się użytkownikom są solidne głośniki stereo, a także potrójny aparat fotograficzny. Dzięki temu telefon ten ma naprawdę duże możliwości, co bardzo podoba się użytkownikom.

Previous W 73 aptekach przedstawili fałszywe recepty. Wpadli w ręce olsztyńskich policjantów

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Pijani, bez uprawnień, z sądowymi zakazami i bez wyobraźni

Jazda rowerem wężykiem całą szerokością drogi. Kompletnie pijani kierowcy pojazdów oraz motocykli, którzy wpadli podczas kontroli drogowych albo podczas kolizji. Notoryczne ucieczki z miejsca zdarzenia, kierowanie pojazdami z zakazami sądowymi.

Wiadomości 0 Comments

36-latek i jego partnerka zostali tymczasowo aresztowani

Policjanci z Wydziałów dw. z Przestępczością Gospodarczą i Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zlikwidowali nielegalną działalność polegającą na nieautoryzowanej sprzedaży – na portalu aukcyjnym Allegro – kluczy aktywacyjnych do

Wiadomości 0 Comments

PONAD 6500 PACZEK NIELEGALNYCH PAPIEROSÓW NIE TRAFI NA RYNEK

Nidziccy kryminalni przy udziale przewodnika z psem służbowym z Izby Celnej w Olsztynie udaremnili wprowadzenie na rynek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Zaczęło się od kontroli drogowej, a skończyło przeszukaniem

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!