POSZUKIWANY 34-LATEK MIAŁ PRZY SOBIE NARKOTYKI

POSZUKIWANY 34-LATEK MIAŁ PRZY SOBIE NARKOTYKI

Policjanci piskiej prewencji zauważyli siedzącego na ławce przed blokiem mężczyznę. Wyglądem przypominał poszukiwanego 34-latka. Na widok funkcjonariuszy próbował się oddalić, ale nieskutecznie. Okazało się bowiem, że był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. 34-latek miał przy sobie plecak, w którym policjanci znaleźli zawiniątka z suszem roślinnym oraz białym proszkiem, które zabezpieczyli. Mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Patrol piskiej prewencji w sobotni wieczór (21 września br.) na jednym z miejscowych osiedli zauważył siedzącego na ławce mężczyznę. Wyglądem przypominał on 34-latka, którego funkcjonariusze poszukiwali od początku sierpnia br.

Na widok policjantów mężczyzna zaczął się oddalać. Został jednak zatrzymany przez patrol. W trakcie legitymowania funkcjonariusze ustalili, że jest to 34-letni mieszkaniec Pisza. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd do odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności za popełnienie przestępstwa kradzieży.

Wykonując dalsze czynności z udziałem poszukiwanego policjanci znaleźli w jego plecaku trzy zawiniątka z folii aluminiowej, w których był biały proszek oraz dwa zawiniątka z zawartością suszu roślinnego. Substancje te zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy. W plecaku znaleźli też m.in. małą wagę elektroniczną, młynek do suszu roślinnego oraz trzy lufki.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Przewieziony zostanie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące.

Jeśli badania laboratoryjne potwierdzą, że znalezione i zabezpieczone substancje to środki odurzające 34-latek będzie odpowiadał za ich posiadanie. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 3 lat.

Previous ZABEZPIECZYLI PONAD 700 GRAMÓW AMFETAMINY
Next Wygodny sposób na duże ilości dokumentów - bindowanie

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

DRUŻYNA KWP OLSZTYN ZAJĘŁA II MIEJSCE PODCZAS MISTRZOSTW POLSKI POLICJI W PIŁCE SIATKOWEJ

Drużyna policjantów reprezentująca Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie, podczas Mistrzostw Polski Policji w Piłce Siatkowej w Zawierciu, stanęła na podium zajmując II zaszczytne miejsce. W sportowej imprezie udział brało 13

Wiadomości 0 Comments

Urządzenia wielofunkcyjne, duże możliwości dla każdego

Nowoczesne urządzenia pozwalające na komfortową pracę z komputerem dają nam coraz więcej możliwości. Przede wszystkim znaleźć możemy bardzo wiele różnych sprzętów, które ułatwiają nam wykonywanie pracy biurowej. Jeszcze nie tak

Wiadomości 0 Comments

NOWE POROZUMIENIE W SPRAWIE KLAS MUNDUROWYCH

Komendant Miejski Policji w Olsztynie, mł. insp. Piotr Zabuski i Dyrektor Zespołu Szkół w Biskupcu, Krzysztof Janczara zawarli porozumienie na nowy rok szkolny w sprawie współpracy w realizacji programu nauczania w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź