POSZUKIWANY 34-LATEK MIAŁ PRZY SOBIE NARKOTYKI

POSZUKIWANY 34-LATEK MIAŁ PRZY SOBIE NARKOTYKI

Policjanci piskiej prewencji zauważyli siedzącego na ławce przed blokiem mężczyznę. Wyglądem przypominał poszukiwanego 34-latka. Na widok funkcjonariuszy próbował się oddalić, ale nieskutecznie. Okazało się bowiem, że był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. 34-latek miał przy sobie plecak, w którym policjanci znaleźli zawiniątka z suszem roślinnym oraz białym proszkiem, które zabezpieczyli. Mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Patrol piskiej prewencji w sobotni wieczór (21 września br.) na jednym z miejscowych osiedli zauważył siedzącego na ławce mężczyznę. Wyglądem przypominał on 34-latka, którego funkcjonariusze poszukiwali od początku sierpnia br.

Na widok policjantów mężczyzna zaczął się oddalać. Został jednak zatrzymany przez patrol. W trakcie legitymowania funkcjonariusze ustalili, że jest to 34-letni mieszkaniec Pisza. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd do odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności za popełnienie przestępstwa kradzieży.

Wykonując dalsze czynności z udziałem poszukiwanego policjanci znaleźli w jego plecaku trzy zawiniątka z folii aluminiowej, w których był biały proszek oraz dwa zawiniątka z zawartością suszu roślinnego. Substancje te zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy. W plecaku znaleźli też m.in. małą wagę elektroniczną, młynek do suszu roślinnego oraz trzy lufki.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Przewieziony zostanie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące.

Jeśli badania laboratoryjne potwierdzą, że znalezione i zabezpieczone substancje to środki odurzające 34-latek będzie odpowiadał za ich posiadanie. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 3 lat.

Previous ZABEZPIECZYLI PONAD 700 GRAMÓW AMFETAMINY
Next Wygodny sposób na duże ilości dokumentów - bindowanie

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

OKRADAŁ METODĄ ,,NA ŚPIOCHA”. AKT OSKARŻENIA TRAFIŁ DO SĄDU

Skierowaniem aktu oskarżenia do sądu zakończyło się śledztwo prowadzone przez kryminalnych z węgorzewskiej jednostki policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Giżycku. 33-letni mężczyzna usłyszał 21 zarzutów kradzieży z włamaniem. 33-latkowi

Wiadomości 0 Comments

TRAGICZNY BILANS ZDARZEŃ NA TERENACH WODNYCH

Tylko w ubiegłą sobotę w powiecie olsztyńskim doszło do dwóch wypadków na terenach wodnych. Podczas tych zdarzeń utonęły dwie osoby. Od początku roku jest to już trzecie takie zdarzenie. Policjanci

Wiadomości 0 Comments

Policjant po służbie interweniował w zadymionym mieszkaniu

Olsztyński policjant po służbie interweniował w mieszkaniu jednego z sąsiadów, z którego wydobywał się dym. Okazało się, że zapaleniu uległ garnek na kuchence a przebywający w pomieszczeniu nietrzeźwy mężczyzna zasnął.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź