NAKAZ ARESZTOWANIA 20-LETNIEGO SPRZEDAWCY DOPALACZY

NAKAZ ARESZTOWANIA 20-LETNIEGO SPRZEDAWCY DOPALACZY

Sąd, po ponownym rozpoznaniu sprawy 20-latka handlującego dopalaczami na terenie Olsztyna, postanowił o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Podejrzany nie stawiał się na dozór policyjny i nie pojawił się na posiedzeniu aresztowym. Trwają jego poszukiwania.

Przypomnijmy: miesiąc temu olsztyńscy kryminalni wraz z prokuratorem, pracownikami sanepidu i funkcjonariuszami krajowej administracji skarbowej, weszli do sklepu z dopalaczami, mieszczącego się przy ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. Na miejscu został zatrzymany 20-letni mężczyzna handlujący szkodliwymi substancjami. W wyniku przeszukania lokalu oraz mieszkania Kamila L. funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ponad pół tysiąca saszetek z dopalaczami, marihuanę oraz 23 tysiące złotych. Zarówno policjanci jak i prokurator od początku wnioskowali o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Mimo szeregu przeprowadzonych czynności i zebranego materiału dowodowego przeciwko zatrzymanemu, sąd nie przychylił się do tego wniosku. Wobec mężczyzny zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Początkowo Kamil L. stawiał w jednostce policji w wyznaczonych terminach. Niestety od kilku dni nie pojawił się na komendzie, nie brał również udziału w posiedzeniu aresztowym.

Wczoraj  po ponownym rozpoznaniu sprawy, Sąd Okręgowy w Olsztynie uchylił postanowienie o braku aresztu dla sprzedawcy dopalaczy i  wydał nakaz natychmiastowego doprowadzenia mężczyzny do zakładu karnego. W chwili obecnej policjanci wykonują szereg czynności mających na celu ustalenie miejsca pobytu mężczyzny i zatrzymania go. Za popełnione przestępstwa może grozić mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Previous POLICJANCI ZAPRASZAJĄ NA FESTYN EDUKACYJNY W RAMACH OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI "KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO ... NAD WODĄ"
Next TRAGICZNY FINAŁ NOCNEJ KĄPIELI W JEZIORZE UKIEL

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

KOLEJNI NIETRZEŹWI KIERUJĄCY WYELIMINOWANI Z RUCHU DROGOWEGO

W miniony weekend policjanci z Warmii i Mazur zatrzymali kolejnych kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę, mimo wcześniej spożytego alkoholu. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będą musieli odpowiedzieć przed sądem.

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

WYZYWALI, SZARPALI ZA UBRANIA, GROZILI ŚMIERCIĄ. SPRAWCY PRZEMOCY DOMOWEJ ZATRZYMANI

W trakcie pełnionej służby policjanci regularnie mają do czynienia ze sprawcami przemocy domowej. W Olsztynie 48-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką, a 38-latek kierował groźby wobec swojego

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ZNĘCAŁ SIĘ NAD ŻONĄ – USŁYSZAŁ ZARZUT

Dozór policyjny, nakaz opuszczenia lokalu oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną, to decyzja prokuratora wobec 37-letniego sprawcy przemocy domowej. Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie się nad swoją żoną. Po wielu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź