Najlepsze budżetowe telefony z kamerą, które można kupić

Najlepsze budżetowe telefony z kamerą, które można kupić

Kamery na smartfony stały się niesamowite, nawet rywalizując z dedykowanymi kamerami typu „point-and-shoot” i innymi, bardziej złożonymi systemami. Jedna rzecz, która jest prawdziwa, to fakt, że najlepsze aparaty fotograficzne na smartfony są zazwyczaj bardzo drogie. Przy tak wielu urządzeniach na rynku trudno jest wybrać najlepsze budżetowe aparaty fotograficzne. Dlatego też stworzyliśmy listę najlepszych niedrogich telefonów z aparatami fotograficznymi, które można kupić.

Musimy ustalić pewne standardy, zanim ruszymy dalej. Co to dokładnie jest telefon budżetowy? Definicja jest bardzo subiektywna, ale uważamy, że wszystko, co nie przekracza 500 dolarów, jest uważane za telefon z kamerą budżetową. Dlatego nie dodamy żadnych urządzeń, które przekroczą ten punkt cenowy na tej liście.

Najlepsze budżetowe telefony z kamerami:

 • Seria Google Pixel 4a
 • Samsung Galaxy A51
 • OnePlus Nord
 • Moto G Power (2020)
 • Xiaomi Poco F2 Pro
 • Apple iPhone SE

Uwaga redaktora: Lista najlepszych budżetowych telefonów z aparatami fotograficznymi będzie regularnie aktualizowana w miarę uruchamiania nowych urządzeń.

 1. Google Pixel 4a

Google po raz kolejny wyznaczył standardy za pomocą Pixela 4a. Ten telefon odniósł sukces i przewyższa Pixel 3a dzięki lepszej wydajności, niesamowitej wydajności aparatu i jeszcze niższej cenie. Ten telefon kosztuje zaledwie $349, co jest zaskakującą ceną za telefon, który może zrobić takie ładne zdjęcia. Może to być najlepszy budżetowy telefon z aparatem fotograficznym w okolicy, ale możesz dowiedzieć się więcej na ten temat w naszej pełnej recenzji.

Kamera 12,2MP to ten sam czujnik Sony IMX363, który można znaleźć w serii Pixel 4 i Pixel 3a. Co naprawdę bierze to inaczej prozaiczne specyfikacje kamery do następnego poziomu jest Google udoskonalenia oprogramowania, choć. Ich poziom fotografii obliczeniowej jest na innym poziomie. W aparacie Pixel 4a zastosowano funkcje z serii Pixel 4, takie jak tryb astrofotografii, Night Sight oraz podwójne suwaki ekspozycji.

 1. Samsung Galaxy A51

Jak na tak niedrogi telefon, Galaxy A51 ma kilka przyzwoitych aparatów i sporo z nich do uruchomienia. Jest tam główny czujnik 48MP, który mieści do 12MP obrazów, a także szerokokątne i makroobiektywy, czujnik głębokości i 32MP aparat skierowany do przodu.

Kamery wypadły bardzo dobrze w naszej pełnej recenzji Samsung Galaxy A51, co czyni je jednymi z najlepszych budżetowych telefonów z aparatami. Pomaga to również, że tak się składa, że jest to świetny telefon również w innych działach. Wyświetlacz OLED jest wspaniały, konstrukcja spełnia standardy Samsung, a ty masz fajne funkcje, takie jak gniazdo słuchawkowe i dual-SIM możliwości.

 1. OnePlus Nord

Ponieważ OnePlus z „flagowego zabójcy” stał się prawdziwym okrętem flagowym, konsumenci po raz kolejny domagali się od firmy bardziej przystępnej opcji. OnePlus z pewnością został dostarczony wraz z OnePlus Nord.

 1. Moto G Power (2020)

Telefony z serii budżetowych aparatów fotograficznych Moto G są znane z tego, że oferują jedne z najlepszych uderzeń za dolara w branży. Te niedrogie telefony mają dobrą wydajność i budowę za bardzo hojny punkt ceny. Jednym z najnowszych urządzeń w składzie jest Moto G Power (2020), a pochodzi z zaskakująco dobrym systemem kamer, biorąc pod uwagę, że telefon jest uruchomienie na 249 dolarów.

 1. Xiaomi Poco F2 Pro

Xiaomi Poco F2 Pro jest jednym z najlepszych budżetowych telefonów z kamerą, ale nie tylko dlatego, że ma całkiem dobry (choć nie niesamowity) system kamer. Reszta doświadczenia i cena na pewno pomoże mu to zrobić na tej liście.

https://tani-smartfon.pl/

Previous Przewodnik po różnych typach etykiet samoprzylepnych
Next Co to jest tłumaczenie maszynowe?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Źle wykonaną usługę kosmetyczną czy fryzjerską można reklamować

Klient może złożyć reklamację na źle wykonane usługi fryzjerskie czy kosmetyczne – przypomina Katarzyna Chwesiuk, prawnik z Federacji Konsumentów. Tak zawarte umowy to umowy o dzieło. Można się domagać obniżenia ceny, zwrotu

Life&Style 0 Comments

Wizja stania w sklepie i czekania na żonę jest dla mnie przerażająca

Dziennikarz docenia, że w sklepach odzieżowych są krzesła i fotele. Dzięki temu może czytać gazetę w czasie, gdy żona wybiera dla siebie ubrania. Dziennikarz twierdzi, że przeraża go konieczność bezczynnego stania w sklepie i oczekiwania na

Life&Style 0 Comments

Meble ikea do pokoju dziecięcego

IKEA nigdy nie przestaje nas zadziwiać swoją zróżnicowaną ofertą. Od nieoczekiwanych po klasyczne, zawsze jest coś nowego, co nas wciąga (i nie zaszkodzi korzystnym cenom). Szwedzki detalista jest teraz ikoną,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź