Mieszkaniec miasteczka studenckiego zatrzymany za posiadanie marihuany

Mieszkaniec miasteczka studenckiego zatrzymany za posiadanie marihuany

Olsztyńscy kryminalni zatrzymali 23-letniego mieszkańca olsztyńskiego Kortowa. W pokoju mężczyzny, na szafce nocnej leżał woreczek strunowy, w którym znajdowała się marihuana.

Wczoraj (15.05.2018) policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 23-letniego mieszkańca olsztyńskiego miasteczka studenckiego. Kryminalni ustalili wcześniej, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Jak się okazało, w pokoju studenta na szafce nocnej leżał woreczek strunowy, w którym znajdowała się marihuana. Młodzieniec został zatrzymany i spędził noc w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym, za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Policja przypomina, że zbliżająca się Kortowiada i fakt zwolnienia studentów z zajęć na uczelni, nie zwalnia nikogo z odpowiedzialności karnej za posiadanie narkotyków – nawet na własny użytek!

Informujemy, że funkcjonariusze olsztyńskiej komendy, podczas rozpoczynających się dziś juwenaliów, będą dbali przede wszystkim nad bezpiecznym przebiegiem imprezy w okolicy Kortowa, ale ich uwaga będzie także mocno skoncentrowana na osobach, które mogą posiadać narkotyki bądź wprowadzać je do obrotu.

Previous Policyjny pościg za nietrzeźwym kierowcą na zakazie
Next Nietrzeźwy kierowca bez uprawnień uderzył w zaparkowane auto próbując wyjechać z parkingu

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Trudne warunki drogowe. Kierowcy, noga z gazu

Pomimo panującej zimy zdążyliśmy już przyzwyczaić się do suchej i czarnej nawierzchni naszych dróg. Dzisiejszy poranek zafundował kierowcom powrót zimy. Nie każdy kierowca poradził sobie z śliskimi i zaśnieżonymi drogami.

Wiadomości 0 Comments

Przyjechał do dziewczyny na walentynki. Nie doczekał spotkania i trafił za kraty

„Panowie darujcie, dziś mam urodziny, a do tego przyjechałem na walentynki do dziewczyny” – prosił funkcjonariuszy poszukiwany 25-latek. Został zatrzymany w jednej z miejscowości w gminie Korsze. Mężczyzna już trafił

Wiadomości 0 Comments

Wypadek przy pracy w gospodarstwie. Kobieta przygnieciona balotem

Sezon prac polowych zawsze niesie ze sobą ryzyko wystąpienia większej liczby wypadków w gospodarstwach rolnych. Wystarczy tylko chwila nieuwagi, by czyjeś życie i zdrowie znalazło się w poważnym zagrożeniu. Tak

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!