Mieszkaniec miasteczka studenckiego zatrzymany za posiadanie marihuany

Mieszkaniec miasteczka studenckiego zatrzymany za posiadanie marihuany

Olsztyńscy kryminalni zatrzymali 23-letniego mieszkańca olsztyńskiego Kortowa. W pokoju mężczyzny, na szafce nocnej leżał woreczek strunowy, w którym znajdowała się marihuana.

Wczoraj (15.05.2018) policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 23-letniego mieszkańca olsztyńskiego miasteczka studenckiego. Kryminalni ustalili wcześniej, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Jak się okazało, w pokoju studenta na szafce nocnej leżał woreczek strunowy, w którym znajdowała się marihuana. Młodzieniec został zatrzymany i spędził noc w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym, za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Policja przypomina, że zbliżająca się Kortowiada i fakt zwolnienia studentów z zajęć na uczelni, nie zwalnia nikogo z odpowiedzialności karnej za posiadanie narkotyków – nawet na własny użytek!

Informujemy, że funkcjonariusze olsztyńskiej komendy, podczas rozpoczynających się dziś juwenaliów, będą dbali przede wszystkim nad bezpiecznym przebiegiem imprezy w okolicy Kortowa, ale ich uwaga będzie także mocno skoncentrowana na osobach, które mogą posiadać narkotyki bądź wprowadzać je do obrotu.

Previous Policyjny pościg za nietrzeźwym kierowcą na zakazie
Next Nietrzeźwy kierowca bez uprawnień uderzył w zaparkowane auto próbując wyjechać z parkingu

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

24-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI

W wyniku działań operacyjnych kryminalni zabezpieczyli blisko 225 porcji marihuany w piwnicy należącej do 24-letniego ełczanina. Mężczyzna został zatrzymany. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia

Wiadomości 0 Comments

Ukrył się przed policjantami w rowie. Wcześniej spowodował kolizję pod wpływem alkoholu

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi powiatu kętrzyńskiego, który kierując audi, najechał na tył hondy, która zatrzymała się na czerwonym świetle, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia, porzucił

Wiadomości 0 Comments

Nietrzeźwy kierowca bez uprawnień uderzył w zaparkowane auto próbując wyjechać z parkingu

Każdy sposób – czy to zgłoszenie telefoniczne, czy ujęcie obywatelskie – jest dobry, by powstrzymać przed podróżą kierowcę po spożyciu alkoholu. Wczoraj dzięki informacji od świadków, funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!