JEDEN DZIEŃ – TRZECH ZATRZYMANYCH. BYLI POSZUKIWANI

JEDEN DZIEŃ – TRZECH ZATRZYMANYCH. BYLI POSZUKIWANI

Trzech mężczyzn, za którymi sądy wydały zarządzenia zatrzymania i doprowadzenia do jednostek penitencjarnych, trafiło za kraty. Jeden poszukiwany był trzema nakazami doprowadzenia wydanymi przez nidzicki sąd. Do tego 40-latek usłyszy zarzut przywłaszczenia pojazdu oraz kierowania nim pomimo posiadanego czynnego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

We wtorek (03.09.2019) policjanci wydziału kryminalnego szczycieńskiej jednostki na terenie miasta Szczytno zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Nidzica. Mężczyzna poszukiwany był przez nidzicki sąd trzema nakazami doprowadzenia do zakładu karnego celem odbycia kary w łącznym wymiarze jednego roku. Dodatkowo mężczyzna usłyszał zarzut przywłaszczenia pojazdu o  wartości 2 500 zł oraz kierowania nim pomimo posiadanego czynnego zakazu prowadzenia pojazdów. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Pamiętajmy, że za złamanie orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów oraz za przywłaszczenie cudzej rzeczy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Tego samego dnia, również w Szczytnie policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie w połowie sierpnia 2019 r. kradzieży z włamaniem do nowo budowanego domu na terenie gminy Szczytno, skąd skradziono m.in. motocykl typu cross. Zatrzymany przyznał się do popełnienia zarzucanego mu przestępstwa. Ponadto okazało się, że 24-latek poszukiwany był przez szczycieński sąd celem odbycia zasadzonej kary aresztu za dopuszczenie się przestępstwa z art. 119§1 k.k. – dyskryminacji.

Również wczoraj w Szczytnie policjanci zatrzymali 64-latka, który poszukiwany był przez sąd w związku z karą zastępczą pozbawienia wolności za nieuiszczoną grzywnę. Mieszkaniec Szczytna trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przetransportowany do zakładu penitencjarnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Previous ZATRZYMALI NIEBEZPIECZNEGO KIEROWCĘ I URATOWALI PASAŻERA
Next POBILI I OKRADLI 27-LATKA. SPRAWCY TRAFILI DO ARESZTU

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Dzielnicowy zatrzymał mężczyzn posiadających narkotyki

Kara pozbawienia wolności grozi trzem mieszkańcom powiatu iławskiego. Dwóch z mężczyzn posiadało przy sobie narkotyki, a trzeci je sprzedawał. Cała trójka ze swojego zachowania w najbliższym czasie będzie tłumaczyć się

Wiadomości 0 Comments

Smartfony z Chin

Z pewnością każdy, kto chociaż trochę interesuje się rynkiem telekomunikacyjnych zauważył, że w ostatnich latach intensywnie rozwijają się chińskie firmy z tego sektora. Jeszcze nie tak dawno chociażby rosnące w

Wiadomości 0 Comments

ZASŁABŁ W MIESZKANIU. Z POMOCĄ, PRZEZ OKNO, PRZYSZLI POLICJANCI

Szybka rekcja i olbrzymie zaangażowanie policjantów z Olsztynka pozwoliło uniknąć tragedii. Aby ratować życie 72-letniego mężczyzny mundurowi weszli do jego mieszkania przez okno. W środku znaleźli nieprzytomnego seniora leżącego na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź