JEDEN DZIEŃ – TRZECH ZATRZYMANYCH. BYLI POSZUKIWANI

JEDEN DZIEŃ – TRZECH ZATRZYMANYCH. BYLI POSZUKIWANI

Trzech mężczyzn, za którymi sądy wydały zarządzenia zatrzymania i doprowadzenia do jednostek penitencjarnych, trafiło za kraty. Jeden poszukiwany był trzema nakazami doprowadzenia wydanymi przez nidzicki sąd. Do tego 40-latek usłyszy zarzut przywłaszczenia pojazdu oraz kierowania nim pomimo posiadanego czynnego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

We wtorek (03.09.2019) policjanci wydziału kryminalnego szczycieńskiej jednostki na terenie miasta Szczytno zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Nidzica. Mężczyzna poszukiwany był przez nidzicki sąd trzema nakazami doprowadzenia do zakładu karnego celem odbycia kary w łącznym wymiarze jednego roku. Dodatkowo mężczyzna usłyszał zarzut przywłaszczenia pojazdu o  wartości 2 500 zł oraz kierowania nim pomimo posiadanego czynnego zakazu prowadzenia pojazdów. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Pamiętajmy, że za złamanie orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów oraz za przywłaszczenie cudzej rzeczy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Tego samego dnia, również w Szczytnie policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie w połowie sierpnia 2019 r. kradzieży z włamaniem do nowo budowanego domu na terenie gminy Szczytno, skąd skradziono m.in. motocykl typu cross. Zatrzymany przyznał się do popełnienia zarzucanego mu przestępstwa. Ponadto okazało się, że 24-latek poszukiwany był przez szczycieński sąd celem odbycia zasadzonej kary aresztu za dopuszczenie się przestępstwa z art. 119§1 k.k. – dyskryminacji.

Również wczoraj w Szczytnie policjanci zatrzymali 64-latka, który poszukiwany był przez sąd w związku z karą zastępczą pozbawienia wolności za nieuiszczoną grzywnę. Mieszkaniec Szczytna trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przetransportowany do zakładu penitencjarnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Previous ZATRZYMALI NIEBEZPIECZNEGO KIEROWCĘ I URATOWALI PASAŻERA
Next POBILI I OKRADLI 27-LATKA. SPRAWCY TRAFILI DO ARESZTU

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

SPOTKANIE DZIELNICOWEGO ZE STUDENTAMI OBCOKRAJOWCAMI

Dzielnicowy Kortowa spotkał się ze studentami obcokrajowcami studiującymi na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie. Funkcjonariusz omówił obowiązujące w Polsce przepisy prawne. Słuchaczom przybliżył także procedury postępowania w sytuacjach zagrożenia życia

Wiadomości 0 Comments

Policyjny pościg za nietrzeźwym kierowcą na zakazie

Nieodpowiedzialny kierowca, który ucieczką próbował uniknąć policyjnej kontroli, usłyszał trzy zarzuty. 23-letni mieszkaniec gminy Świątki mając orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów, kierował autem w stanie nietrzeźwości i nie zatrzymał się do

Wiadomości 0 Comments

Zagapił się i wylądował w rejonie torów tramwajowych

Policjanci z wydziału ruchu drogowego olsztyńskiej komendy wspólnie z pracownikiem Nadzoru Ruchu Komunikacji Miejskiej w Olsztynie pracowali na miejscu nietypowej kolizji drogowej, w wyniku której auto kierowane przez 68-latka zawisło

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź