GROZIŁ NOŻEM, SIAŁ POSTRACH – TRAFIŁ DO ARESZTU

GROZIŁ NOŻEM, SIAŁ POSTRACH – TRAFIŁ DO ARESZTU

Nidzicki sąd zdecydował o zastosowaniu dwumiesięcznego aresztu wobec 53–letniego mieszkańca gminy Nidzica, który groził nożem swojej byłej konkubinie i sąsiadom. Nie był to pierwszy raz, kiedy jego agresja doprowadziła do policyjnej interwencji. Wkrótce odpowie za nią przed sądem. Grozi mu kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu (23.08.2019) w jednej z podnidzickich miejscowości w trakcie awantury  nietrzeźwy mężczyzna trzymając w dłoni nóż i wymachując nim groził swoim sąsiadom i byłej konkubinie pozbawieniem życia. Mając na uwadze fakt, że sprawca w swojej przeszłości odbywał już wyrok pozbawienia wolności za przestępstwa z użyciem przemocy, groźby przez niego wypowiadane i nóż w ręku wzbudziły uzasadnioną obawę wśród zagrożonych, że zostaną one spełnione.

Wezwani na miejsce funkcjonariusze zatrzymali i przewieźli będącego pod wpływem alkoholu awanturnika do policyjnego aresztu.

Jak ustalili policjanci mężczyzna ten już wcześniej zachowywał się agresywnie w miejscu zamieszkania, a jego zaczepki wzbudzały strach wśród mieszkańców i ich obawę o własne bezpieczeństwo.

Cztery dni po interwencji policjantów (26.08.2019) Sąd Rejonowy w Nidzicy postanowił o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy wobec mężczyzny.

Za przestępstwo, o popełnienie którego podejrzany jest 53-latek, Kodeks Karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2.

Previous POBILI I OKRADLI 27-LATKA. SPRAWCY TRAFILI DO ARESZTU
Next ORZYSCY KRYMINALNI ZABEZPIECZYLI PLANTACJĘ MARIHUANY

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Włamał się w Olsztynie, został zatrzymany w Makowie Mazowieckim

Nawet 10 lat pozbawienia wolności może grozić 24-letniemu mieszkańcowi Makowa Mazowieckiego, który włamał się do jednego z domów na osiedlu Dajtki w Olsztynie. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież 100 tys.

Wiadomości 0 Comments

ZATRZYMALI NIEBEZPIECZNEGO KIEROWCĘ I URATOWALI PASAŻERA

Dramatyczny przebieg ze szczęśliwym finałem miała interwencja, którą przeprowadzili policjanci z Pisza po tym, jak pewien bezmyślny kierowca chciał uniknąć kontroli drogowej. Siedzący za kierownicą 51-latek był nietrzeźwy i podjął

Wiadomości 0 Comments

PODEJRZANA O OSZUSTWO KOMPUTEROWE USŁYSZAŁA ZARZUT W CHICAGO

Z pomocy prawnej Konsula Generalnego Rzeczpospolitej Polskiej w Chicago skorzystali olsztyńscy policjanci. Dzięki międzynarodowej współpracy Dorota K. poszukiwana przez funkcjonariuszy, usłyszała zarzut oszustwa komputerowego, które popełniła kilkanaście lat temu, jeszcze

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź