DBAJMY O SIEBIE NIE TYLKO OD ŚWIĘTA!

DBAJMY O SIEBIE NIE TYLKO OD ŚWIĘTA!

Olsztyńskie policjantki wspólnie z amazonkami zorganizowały spotkanie dla wszystkich pracownic Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Tematem prelekcji były badania profilaktyczne piersi. Wszystko to w trosce o zdrowe pań i przy okazji ich święta.

Policjantki z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz wolontariuszki z Olsztyńskiego Towarzystwa Amazonki w trosce o zdrowie kobiet zorganizowały prelekcję dotyczącą badań profilaktycznych piersi. Spotkanie odbyło się 9 marca 2017r. o godzinie 10.00 w sali odpraw przy ul. Pstrowskiego 3. W pierwszej kolejności głos zabral P.O. Z-ca Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie podkom. Robert Stangreciak, który pochwalił inicjatywę i zaznaczył jak ważną role odgrywa profilaktyka, w każdej dziedzinie życia. Złozył równiez życzenia z okazji Dnia Kobiet.
Na prelekcję zostały zaproszone nie tylko wszystkie panie, ale również mężczyźni którym nie obojętny jest los ich partnerek zyciowych, matek, babć.
Podczas spotkania przeprowadzony został m.in. instruktaż samobadania piersi przy użyciu fantomów.

Jak mówia eksperci, rak piersi to najczęstsza choroba nowotworowa wśród kobiet. Głównym powodem, dla którego tak wiele kobiet nadal umiera na raka, jest zbyt późne wykrycie choroby- wtedy gdy jest ona już w zaawansowanym stadium. Postęp medycyny, umiejętności lekarzy i specjalistyczna aparatura stosowana w diagnostyce i leczeniu onkologicznym sprawiają, że w zdecydowanej większości przypadków wczesne wykrycie raka piersi umożliwia całkowite wyleczenie. Dlatego warto regularnie wykonywać badania diagnostyczne, do czego bardzo serdecznie zapraszamy.

Dbajmy o siebie nie tylko od święta!

Previous POLICJANCI SPOTKALI SIĘ Z SENIORAMI
Next PRALI PIENIĄDZE Z HANDLU STERYDAMI NIEWIADOMEGO POCHODZENIA

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policjant po służbie potrącony przez nietrzeźwą kierującą

„… strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia” – te słowa z policyjnej roty ślubowania niestety czasami znajdują potwierdzenie w codziennej służbie. Na trasie pomiędzy Działdowem a

Wiadomości 0 Comments

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Uroczysty apel przy pomniku Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego oraz złożenie kwiatów – tak przebiegały tegoroczne Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości zorganizował Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie.

Wiadomości 0 Comments

POBILI I OKRADLI 27-LATKA. SPRAWCY TRAFILI DO ARESZTU

Na trzy miesiące do aresztu trafili dwaj mieszkańcy Giżycka zatrzymani przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku. Mężczyźni napadli na młodego mężczyznę, pobili go, a następnie zmusili do oddania

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź