Bankomat, a w nim 2 tysiące złotych – taka kwota czeka na właściciela

Bankomat, a w nim 2 tysiące złotych – taka kwota czeka na właściciela

Kwotę 2 tysięcy złotych zauważyła uczciwa mieszkanka gminy Szczytno, wystające z bankomatu. I z tą sumą i pokwitowaniem, kobieta zwróciła pieniądze oficerowi dyżurnemu w Szczytnie. Pieniądze czekają na odbiór w komendzie, po wcześniejszym udokumentowaniu okoliczności zdarzenia.

24-letnia mieszkanka gminy Szczytno chciała wypłacić pieniądze z jednego ze szczycieńskich bankomatów. W tym celu podeszła do automatu i zauważyła, że w kasecie bankomatu znajdują się pieniądze. Zanim jednak podeszła aby dokonać transakcji, zauważyła jak od urządzenia odchodzi nieznany jej mężczyzna. Gdy zorientowała się, że pieniądze mogły należeć do niego, straciła go z pola widzenia.

Uczciwa kobieta z pieniędzmi oraz wydrukiem potwierdzającym wypłatę stawiła się u oficera dyżurnego szczycieńskiej jednostki. Pieniądze zostały przekazane za pokwitowaniem i znajdują się w policyjnym depozycie. Policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie właściciela pokaźnej kwoty. Pani gratulujemy uczciwości, ponieważ nie każdy szukał by właściciela takie kwoty.

Previous Pierwsze zgłoszenia o pożarach traw - pamiętajmy, że wypalanie traw jest niebezpieczne i prawnie zabronione
Next Nietrzeźwy i bez uprawnień uderzył autem w barierki i chciał uciec policjantom. Został zatrzymany

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Papierosy bez polskich znaków akcyzy nie trafią na rynek

Olsztyńscy kryminalni ujawnili i zabezpieczyli wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy. Kontrabandę (ponad 130 tys. sztuk papierosów) posiadał 44-letni mieszkaniec Bartoszyc. Mężczyzna odpowiedzialny za ten proceder został przesłuchany i będzie

Wiadomości 0 Comments

Uratowani przed wychłodzeniem dzięki właściwej reakcji

Niska temperatura panująca na zewnątrz zagraża życiu i zdrowiu osób bezdomnych, ale także samotnych, nieporadnych życiowo czy będących pod wpływem alkoholu. Nowomiejscy policjanci, dzięki informacji od przypadkowego mężczyzny, interweniowali wobec

Wiadomości 0 Comments

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Uroczysty apel przy pomniku Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego oraz złożenie kwiatów – tak przebiegały tegoroczne Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości zorganizował Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!